Genesis 2000 SMC

Svařovací invertor s barevným LCD displejem, velmi kompaktních rozměrů a nízké hmotnosti (12,8kg) pro metodu MMA, TIG lift plnodnotný s tl.spouště na hořáku, MIG/MAG.5kg cívka , dvoukladka

Invertorové zdroje navržené tak, aby vyhovovaly potřebám svařování ve všech oblastech použití. Díky širokému spektru funkcí a pokročilým technickým řešením jsou tyto jednotky
extrémně platnou volbou pro všechny aplikace, které vyžadují spolehlivost, špičkovou kvalitu a vysokou produktivitu.

Zdroje SMC mohou provádět MIG / MAG (GMAW), TIG DC Lift plnohodnotnotný TIG s plynovým elektroventilem (GTAW) a obalenou elektrodu (MMA -SMAW).
Podávání drátu je plně integrováno do šasí zdroje, a je dodáván s dvoukladkovým podavačem drátu pro 200 mm cívku (5kg).

Genesis 2000 SMC je vybaven 3,5 " i Panel displejem s vysokým rozlišením, který zjednodušuje čtení a poskytuje mnoho užitečných informací pro uživatele. Funkční klávesy v kombinaci s ručním ovládáním umožňují nastavit všechny hlavní parametry svařování a aktivovat funkce a programy díky intuitivní grafice.
V nabídce je přednastaveno 19 synergických programů pro zlepšení procesu svařování jednoduchým a intuitivním způsobem. Jednoduše zadejte SYN menu, vyberte požadovaný materiál a průměr drátu, a můžete okamžitě zahájit synergické svařování. Vlastní uživatelská nastavení lze ukládat do 8 programových uložení. A tak, jak je zvykem u vyšších řad zařízení , lze  pojmenovat každý uživatelský program dle vašich potřeb.
Zdroj Genesis SMC jsou vybaven technologií Green@Wave®  pro získání extrémně vysoké účinnosti na síťovém napájení. Obsahuje aktivní Selco jednotku řízeného účinníku U.P.F.R
Genesis 2000SMC využívá stejné technologie jako všechna profesionální zařízení Selco, běží na stejném řídícím software, využívá stejnou technologii výkonové části. Nad rámec je ojediněle vybeveno i funkcemi v této kategorie dodud nemyslitelnými.
Velmi univerzální zařízení pro všechna použití.

 

 

 

19 synergických programů

 

katalogový list zde:

ceníková cena 47938 Kč bez DPH  včetně zemného kabelu  a hořáku MIG   (zvl.příslušenství -hořák TIG ST1700E 4956Kč bez DPH)  

 

Zpět do rubriky: Multifunkční