TERRA 180 nahrazuje Quasar 180

Jednofázový přenosný invertor pro svařování metodou MMA obalená elektroda a LIFT TIG. Zdroje TERRA změnily kabát do modré barvy, ale technické parametry a funkce jsou shodné.

TERRA 180  jsou zdroje konstruované s cílem dodávat velmi dobrou svařovací charakteristiku při vynikající dynamice a svařovacích vlastnostech na všech materiálech.
Nahrazuje původní červený zdroj z produkce Selco typ Quasar 180.
 

Terra 180 obsahuje řídící panel Standard  se základním nastvením proudu a přepínačem TIG/MMA. 

 

Terra 180  je určen pro těžší nasazení a provoz na dlouhých napájecích kabelech i elektrocentrálách.

Extrémně snadné svařování s optimálním výsledkem s elektrodami basickými, rutilovými, nerez, hlíník, bronz a litinovými i celulosovými až  do průměru Ø 4.00 mm.

 

Robustní konstrukce (hliníkový nosný skelet), kovové držadlo, oddělený chladící kanál, minimum drátových spojů, technologie integrovaného výkonu s modulovou technologií předurčují Terra 180 pro náročnější nasazení nejen z hlediska prostředí, ale i napájecí sítě (dlouhé prodlužovací kabely, elektrocentrály). Samozřejmě za dodržení pokynů k obsluze. Vždy platí, že pokud chceme od svářecého zařízení získat požadovaný výkon, je třeba patřičnou energii také dodat. Terra 180 velmi dobře pracuje i na okraji přípustných podpětí bez omezení.

 

 

 

 Vhodné svařovací kabely průřez 25mm zakončení Dinse 50

 

 

  

 Ukázka průběhu chladícího vzduchu zdrojem

 

 
 
55.12.007 obj. kód Quasar 180             Katalogový list původní Selco Q180 GB,IT zde     
                   
 
 

Zpět do rubriky: Invertory řada Terra / Quasar